O nas

PRODUKCJA PELLETU TO SPECJALNOŚĆ FIRMY BIOMASA PARTNER GROUP

Jesteśmy wiodącym producentem i preferowanym dostawcą ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego En Plus, pelletu ze słomy: energetycznego i ściółkowego – wykorzystywanego w hodowli koni, drobiu, bydła i trzody chlewnej, brykietu drzewnego, surowca do produkcji pelletu oraz biomasy drzewnej na cele energetyczne. Posiadamy zakłady produkcyjne zlokalizowane w Runowie Pomorskim, Ząbkowicach Śląskich i Chociwlu.

Jesteśmy właścicielem marek: Excellent Selection, Premium Selection, Economy Selection – pellet drzewny oraz marki OnDry – naturalnego pelletu ściółkowego, produkowanego ze starannie wyselekcjonowanej słomy, w pełni dostosowanego do wymagań zwierząt hodowlanych i domowych. W ofercie znajduje się: pellet dla koni – OnDry Elitte, pellet dla drobiu – OnDry Chick oraz pellet dla bydła i trzody chlewnej – OnDry Grand. Oferowane przez nas produkty są ekologiczne, bez dodatków chemicznych, co czyni je przyjaznymi dla środowiska i w pełni biodegradowalnymi.

Nasze produkty dostarczamy na rynek polski oraz na rynki zagraniczne w całej Europie. Świadczymy także kompleksowe usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne (TSL).

Jeśli chcesz zapoznać się bliżej z naszą ofertą, zapraszamy na stronę: www.biomasapartner.pl

 

Misja

Nieustanne wpływanie na zmniejszanie negatywnych zmian klimatycznych oraz tworzenie bezpiecznego i komfortowego środowiska.

Atuty

Szeroka oferta handlowa
Najwyższa jakość produktów
Kompleksowy łańcuch dostaw
Doświadczony i kompetentny zespół
Jasne zasady współpracy
Otwartość na potrzeby klientów

Produkcja

Zakład Ząbkowice Śląskie

W malowniczym regionie Kotliny Kłodzkiej produkujemy najwyższej jakości, w pełni ekologiczny pellet, wytwarzany z wyselekcjonowanej mieszanki słomy zbożowej. Ciągłe doskonalenie i rozwój produkcji, kompleksowa obsługa i elastyczność sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom klientów.

Zakład Runowo Pomorskie

Wśród zachodniopomorskich lasów zlokalizowany jest nasz zakład produkcji pelletu drzewnego. Dostęp do wysokiej klasy surowca, nasze doświadczenie w zakresie produkcji i zaangażowanie przekładają się wprost na najwyższej jakości pellet drzewny, potwierdzeniem czego są europejskie certyfikaty jakości 7A229, En Plus A1 PL 027 oraz FSC-C129913.

Galeria